14 maja 2026 roku uczniowie Technikum ZDZ Lublin oraz Szkoła Branżowa I Stopnia ZDZ Lublin uczestniczyli w uroczystej Gali wręczenia dyplomów stypendystów na rok szkolny 2025/2026.
🎓 Technikum ZDZ Lublin:
• Natalia Śladkowska – klasa 1f/ż
• Julia Tatara i Marian Padałka – klasa 2f/ż
• Wiktoria Zuzańska i Adam Żuchnik – klasa 3f/ż
• Anna Grelak i Oliwier Szczepanik – klasa 5f/ż
🎓 Szkoła Branżowa I Stopnia ZDZ Lublin:
• Wiktoria Klempka
• Bohdana Pastushok
• Aleksandra Prończuk – klasa 3f
Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom osiągniętych sukcesów i życzymy dalszego rozwoju, wytrwałości oraz kolejnych powodów do dumy!
Całe Grono Pedagogiczne składa wyrazy uznania i najlepsze życzenia na dalszej drodze edukacyjnej.
